Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Cestovní a dopravní agentura LIDO-CS

Cestovní a dopravní agentura LIDO-CS

Roháčova 930
282 01 Český Brod
Telefon: 321 622 522
Web: http://www.lido-ck.estranky.cz
Email: lido-cs@seznam.cz

 

Na trhu cestovního ruchu působíme pod názvem LIDO od roku 1992. Hlavní náplní naší činnosti jsou poznávací zájezdy zprostředkované u renomovaných CK a doprava na přání za poznáním, kulturou, sportem, turistikou, nákupy ...

Naše cesty se uskuteční již při 6-7 osobách mikrobusy a zákazníci nastupují a vystupují na Praze východ vždy v místě bydliště. Stálými nástupními místy jsou Český Brod, Praha, po trase na hraniční přechody a dohodou. Totéž platí u zájezdů lyžařských do Rakouska, Itálie a Slovenska.

Pobyty zajišťujeme v Chorvatsku a na Korsice a to vlastní dopravou, dopravou busem či mikrobusem, letecky i vlakem. Nabízíme ubytování v apartmánech, studiích a pokojích s vlastním vařením a nebo v pensionu a hotelích s polopenzí, případně s večeří.

A přes renomované CK zajistíme pobyty kdekoliv na světě. Transfery na letiště a nádraží na přání odkudkoliv.

A pochopitelně, že poznávací i pobytové zájezdy po ČR a Slovensku jsou též v našem programu ve spolupráci s mnoha CK v ČR.

Nabízíme také podněty k tematickým cestám na přání. Etruskové, Michalangelo a Bernini, katedrály a pod.

Velký podíl mají na naší činnosti jsou i cesty za kulturou (Verdiho operní festival ve Veroně), na veletrhy a výstavy a také za turistikou. A třeba i na OH, automobilové rallye, F 1, atletiku, hokej…cokoliv. Dopravu zajišťuje CA LIDO-CS s.r.o., ubytování CA Marie Sklenářová Český Brod.

Super novinka - MADEIRA

NAŠE MOTO: Kdo hodně jí, tloustne - kdo hodně pije, hloupne, ale ten, kdo hodně cestuje, MOUDŘÍ! Vaše přání je náš cíl ! Vy víte kam, my víme jak!

Součástí naší činnosti je též doprava osob v ČR i do zahraničí a doprava nákladů do 1,5 tuny. Ceny přepravy pro stálé zákazníky jsou odlišné od cen náhodné dopravy.

ČLÁNKY CA:
Cesty na přání
Slovensko - dovolená s obnovenými vzpomínkami

Další kontakty

Mobily: 603 539 701, 604 244 987

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.