Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

ExtremTour – aktivní dovolená s rodinnou cestovní kanceláří

ExtremTour – aktivní dovolená s rodinnou cestovní kanceláří

Bělohorská 202
169 00 Praha
Telefon: 257 210 442
Web: http://https://www.extremtour.cz/
Email: info@extremtour.cz

 

V roce 1992, kdy cestovka vznikla, jsme vsadili na cykloturistiku a vysokohorskou turistiku. Letní program po Evropě na kole a lodi jsme na jaře a na podzim doplnili cestami do dalekých zemí. Od té doby se leccos změnilo. Velké počty účastníků expedic se trochu scvrkly na sympatické skupinky 10-15 lidí. Nabídka cyklistiky se rozšířila z pár akcí na desítky destinací a vysokohorská turistika po Evropě z naší nabídky momentálně vymizela. Noclehy "na divoko", ač romantické a bez mantinelů kempových pravidel, ustoupily touze po teplé sprše a pohodlí v kempu.

To hlavní se ale nezměnilo: cestovku máme proto, abychom se podívali do světa a spolu s vámi se těšili z poznávání cizích krajů. Z rozmanitých zájezdů pro náročné i pohodáře si vybere každý. Vždyť přece všude dobře, tak co doma? 

- Účastníci zájezdů se nemusí obávat ani příliš svazujícího programu.

- Vždy se snažíme lidi vést a ukazovat jim, co sami víme, ale zároveň jim necháváme dostatek volného prostoru, aby si výpravu užili po svém.

- To platí pro všechny zájezdy a pro všechny cestující, ať už touží po větší míře gastronomie a kultury, po zdolaných kilometrech nebo po poklidném vychutnávání atmosféry.

Není to tak dávno, co si jen málokdo zašel venku na večeři a co jsme si za týden ve Francii koupili jednu bagetu, abychom ji alespoň ochutnali a jinak žvýkali celý týden "starej dobrej českej chleba". Naštěstí se všechno mění a kromě přírodních a historických krás jsou čím dál tím dostupnější i gurmánské specialitky.

Záliby a chutě jsou různé a my se snažíme připravovat programy tak, aby si každý našel to své. Nečekejte od nás prohlídku města "za zdvihnutým deštníčkem" s kompletním výkladem o historii toho či onoho kamene. Rádi vám poradíme kam se zajít potěšit historií, kam přírodou, kde je jaká zajímavá galerie a museum a kde je dobré si sednout na sklenku vína a jen vnímat atmosféru a lidi kolem.

Země, pro které má Extrem tour vypsané nejlepší zájezdy:

 

Další kontakty

Mobil: +420 731 018 159
Fax: +420 257 220 428

Naše fotografie

Vložení fotografie

Vložení fotografie
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2020

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2020

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.